עוברים דירה

נעבור את זה יחד

כיצד תוכלו לבחור שירותי אחסנה ללא סיכונים?

אחד השירותים שנדרשים עבורנו, אך גם מעוררים בנו לא מעט שאלות, אלו הם שירותי האחסון. המטרה של שירותי האחסון היא בעצם לספק לנו מחסן להשכרה או מקום להשכרה בתוך המחסן, שבו נוכל לאחסן את כל החפצים והפריטים שלנו לתקופות זמן שונות, מכל סיבה שהיא (מעבר בין דירות, רילוקיישן לחו"ל וכיו"ב). חשוב מאד להבין שבמידה ואתם מבקשים לבחור שירותי מחסנים בירושלים, או בכל מקום אחר בארץ, יש כמובן לא מעט שאלות שמתעוררות ואחרי הכל – אתם תרצו להיות בטוחים שהחפצים שלכם תמיד יהיו מוגנים. אז איך תוכלו להבטיח את זה? הנה כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם בתהליך הבחירה, כך שתוכלו לנטרל את כל הסיכונים.

 

הובלת דירה

 

לבחור בצורה פשוטה ובטוחה

●       שימו לב לשמירה – קודם כל, כשאתם בוחרים מחסנים בירושלים, או מחסנים בכל מקום אחר, כדאי לשים לב שהם כוללים גם שירותי שמירה. אחסון לא באמת שווה משהו, אם אין שמירה מקיפה וצמודה על המחסנים שבהם הפריטים שלכם נמצאים.

אתם תרצו להיות בטוחים שהם מוגנים לחלוטין מפני ניסיונות לפריצה. אל תתביישו לשאול את חברת האחסנה מהם סידורי האבטחה והשמירה על המחסנים – הם נצפים ומתועדים במערכת מצלמות 24 שעות ביממה? האם נוקטים צעדים נגד ניסיונות פריצה? וכיו"ב.

הדבר יאפשר לכם להקטין את הסיכון הנ"ל באופן משמעותי!


 

●       שמירה על הניקיון – עוד היבט שחשוב לשים לב אליו כשאתם תבחרו שירותי אחסון של חברת מחסנים בירושלים, הוא באשר לניקיון בתוך המחסנים עצמם. מדוע הניקיון חשוב כל כך? כדאי לזכור שהחפצים שלכם יכולים להיות בתוך המחסן במשך שבועות ואפילו חודשים מבלי שהם יזוזו ממקומם. מה זה אומר? שאלה אם שומרים על הניקיון של המחסן – הם יתחילו לצבור כמויות גבוהות מאד של אבק, ואולי אפילו מזיקים ייכנסו לתוך הארגזים מבלי שאיש ידע. לעומת זאת, אם מקפידים במחסן על שמירה של רמת ניקיון גבוהה במיוחד, וגם דואגים להדברה ולחיטוי של המחסן מעת לעת – אתם תהיו בטוחים שהחפצים שלכם שמורים לחלוטין.

●       התאמה לתקופות זמן – עוד משהו שכדאי לשים לב אליו, הוא סוגיית הזמן. כשאתם בוחרים מחסנים בירושלים או מחסנים במקומות נוספים, כדאי לראות שהם מציעים לכם מחיר הוגן תמורת זמן האחסון. יש תמחור שונה לאחסון לטווח קצר, לבין תמחור לטווח הארוך. חשוב לראות שבכל מקרה תוכלו לקבל שירותי אחסון לכל טווח נדרש, עם מחיר נוח.

 

כמה זמן כדאי להקדיש לבחירה?

זכרו שמאחר שבמקרים רבים הציוד שלכם יהיה מאוחסן לזמן רב, לא צריך לבחור את המחסנים בהחלטה מהירה ופזיזה. במקום זה, הקדישו זמן לסקירת מספרים מחסנים שונים שפועלים באזור, ואפילו בקרו בהם וראו מהם התנאים ששוררים בהם, כדי שתוכלו לבצע את הבחירה הבטוחה ביותר וללא סיכונים.

שירותי אחסנה

• October 21, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content