עוברים דירה

נעבור את זה יחד

יס מעבר דירה

יס מעבר דירה

עוברים דירה? מזל טוב ובשעה טובה! אין ספק שמעבר למקום חדש הוא שינוי מהותי בחיים שלנו. עולים על דרך חדשה ומשנים בעצם את אחד המקומות שאנחנו מבלים בהם זמן רב בחיינו – הבית שלנו. עם זאת התהליך עצמו ארוך, ולעיתים מאוד מתיש, לרשותנו מספר גדול של מטלות שעלינו לבצע, והכל בזמן קצר.

ההמלצה שלנו היא להכין רשימה מסודרת של כל השירותים להם תזדקקו בדירה החדשה – החל מקו טלפון, חיבור לחברת החשמל, חיבור לרשת האינטרנט, פתיחת חשבון ארנונה אל מול העירייה המקומית, חיבור לחברת מים וכל ההתקנות להן תזדקקו. כאשר אתם מכינים רשימה מסודרת, מומלץ גם להכין בנוסף לו”ז מסודר. ככל שתרחיבו בלו”ז ותעניקו זמנים מוגדרים מראש לכל המטלות, כל התהליך הבירוקרטי יהיה עבורכם הרבה יותר קל ופשוט משחשבתם.

שירותי ממיר טלוויזיה – יס

יס מעבר דירהנכון, יש את השירותים שחייבים לדאוג להם לפני הכל במעבר דירה כמו החשמל והמים. עם זאת, חשוב שלא להזניח גם את תחום הבידור שלכם. טלוויזיה היא אחד מאמצעי הבידור המוצלחים ביותר בכל בית, ואין רגע יותר משמח מלקחת כוס קפה, להתרווח על הספה במנוחה לצפות בטלוויזיה. אולי כעת זה נראה לכם שולי לדאוג מהר כל כך לטלוויזיה, אך בתהליך המורכב שבו עוברים דירה, אין ספק שצריכים מעט הפסקה מכל המטלות והדברים שיש לדאוג להם, ומה יכול לשמש אותנו בזמן הפנאי אם לא הטלוויזיה?

כמה דברים שחשוב לדעת לפני שאתם מדברים עם חברת יס

לפניכם כמה דברים שחשוב לדעת לפני שאתם סוגרים עם שירותי לווין:

  • האם לתאם עם החברה לפני מעבר הדירה? – התשובה היא כן, ומהסיבות הבאות. ראשית, לא בטוח שתמיד החברה יכולה להעמיד מטעמה טכנאים בכל יום ובכל שעה הנוחה לכם. אך העובדה שתדברו איתם זמן קבוע מראש יכול בהחלט לעזור. כמובן שהדרך הטובה ביותר היא, אם אתם עובדים עם לו”ז כפי שהמלצנו. פשוט תאמו תאריך עם החברה להתקנת הממיר, ורשמו לפניכם בלו”ז את התאריך והשעה. כך תוכלו לדאוג שהטלוויזיה תותקן לכם בזמן.
  • מתי מומלץ לתאם עם החברה? הזמן המומלץ הוא שבועיים לכל היותר לפני מעבר הדירה שלכם. כשבועיים לפני תוכלו לתאם את התאריך המיועד להתקנת הממירים.
  • האם יש צורך להגיע למקום להסדיר את הנושא? – התשובה היא לא, ואין ספק שזה מקל מאוד בזמן שעוברים דירה. כל שעליכם לעשות היא שיחת טלפון פשוטה לחברת יס למספר *2080, ולבקש הצטרפות לשירות. בשיחה כבר יעבירו לכם את כל הפרטים הנדרשים.

סיבות נוספות – מדוע כדאי למהר עם התקנת יס כשעוברים דירה?

סיבה נוספת שכדאי להתקין כמה שיותר מהר את הממירים עם תהליך המעבר היא, מאחר ויתכן כי יהיה צורך בעבודות תשתית. עם מעבר הדירה כמובן שיש הרבה בלגן, עבודות ולכלוך. בסוף כל מעבר תמיד מתבצע ניקיון יסודי של הבית אחרי כל השיפוצים. כמובן שאם תתקינו את הממיר לאחר מכן, יתכן ותצטרכו לנקות שנית את הבית, ולכן מומלץ לסיים עם העבודות כמה שיותר מוקדם.

כבלים

מנהל אתר • February 2, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content