עוברים דירה

נעבור את זה יחד

הובלות קטנות בפתח תקווה

טיפים למעבר דירה

מעבר דירה הינו רגע אשר מהול במגוון רב של רגשות: התרגשות – מעבר למקום חדש, רגע של התחלה חדשה. עצב – עזיבת המקום הקודם וכל ההרגלים אליהם היינו רגילים, וכמובן – לחץ – רגש הנובע כתוצאה ממגוון סיבות, בין אם הן כלכליות לבין עם ישנם סידורים רבים אשר כעת צריך לבצע.


לחץ הינו רגש טבעי אשר רבים מאיתנו מתבוננים עליו מנקודת מבט לא נכונה; משהו אשר מפריע לנו וגורם לנו לרדת ברמת התפקוד הכללית, אך תגובה זו הינה מיותרת ושינוי קו מחשבה זה יכול להוביל אתכם למקומות הרבה יותר יפים בחיים, ואנו מנחשים, כי אם הגעתם לעמוד זה, עשיתם את הצעד הראשון – ניצלתם את מנת האדרנלין שלכם טרם מעבר הדירה לטובת יעילות והתקדמות יותר חדה בחיים, ובתור תגמול וקידומכם האישי, אנו נציג בפניכם כמה טיפים חשובים בכל הנוגע למעבר דירה, אז בואו נתחיל.

 

הובלות ומעבר דירה

אחד הדברים אשר נראים לנו כמטלה יוצאת מגדר הרגיל הינו מעבר מגוון הריהוט והחפצים אשר ברשותכם ובבעלותכם, אל מקום חדש. תחילה – מומלץ מאד להיות מסודרים ולהבין מה הנכם לוקחים עמכם, מה הנכם משאירים בדירה, ולבסוף להבין מה באמת סדר גודל ההובלה אשר הנכם תצטרכו לעשות. שיקול זה הינו חשוב מאד כיוון שהנכם יכולים לחסוך בכך משאבים כלכליים וזמן רב באמצעות חלוקה נבונה, לדוגמא – הנכם יכולים להזמין הובלה לארון הבגדים, אך במקום זאת תוכלו לפרק את ארון הבגדים ולהובילו אפילו ברכב משפחתי רגיל. בחנו מגוון אפשרויות אלו והגיעו לתובנות החסכוניות והיעילות שלכם.

 

אורח חיים בריא

מה? למה שנדבר פה על כמות שעות השינה והמזון שאנחנו אוכלים? איך הם בדיוק יקלו 

טיפים למעבר דירה

עלינו במעבר הדירה?.

מבלבל מאד, ואלו רק כמה מאלפי השאלות השונות אשר יכולות לקפוץ בראשכם בעת הקריאה הראשונה, אך התאזרו בסבלנות והמשיכו לקרוא.

אורח חיים בריא הינו כלי חזק מאד לכל אדם אשר נמצא במצב אשר הינו מצריך יותר יכולות פיזיות ובעיקר מנטליות, מהרגיל. שינה טובה ותזונה נכונה יעזרו לכם לקבל את ההחלטות הנכונות, לא להיות עצלנים (בואו נודה בכך, כולנו עצלנים במידה מסוימת), ובאופן כללי לפעול ביעילות רבה יותר.

 

החלפת מנעולים

החלפת המנעולים השונים בדירה החדשה, בדגש על מנעול הכניסה הראשית לדירה, הינה פעולה חשובה ביותר שמומלץ לא לשכוח לבצעה. החלפת מנעול תמנע הרגשת בטחון מעורערת בכל הנוגע למנעול הישן, החל מאופן פעולתו ועד כדי חוסר הידיעה המלא שלכם לגבי האנשים להם יש מפתח רזרבי לדירה אשר בבעלותכם. החלפת המנעול יכול להתבצע תוך התיעצות ואף על ידי זימון מנעולן, דבר אשר יקל עליכם רבות.

מעבר דירה

• January 7, 2016


Previous Post

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Skip to content