עוברים דירה

נעבור את זה יחד

חניה בבניין בזמן מעבר דירה

חניה בבניין החדש שלכם

עומדים לקראת מעבר לדירה חדשה? מתלבטים בנוגע למקום שבו אתם תעברו? זכרו שמעבר לכך שאתם תמיד בודקים את הדירה החדשה ורואים עד כמה היא גדולה, מרווחת, בטיחותית וכיו"ב – כדאי לשים לב גם לנושא החניה שיש בבניין הדירות. אנו חיים בעידן שבו מצד אחד יש הרבה יותר מכוניות, ולעתים אף יותר ממכונית אחת למשפחה, אך מהצד השני יש פחות ופחות מקום לחניה ברחוב – ומכאן החניה בבניין היא קריטית ואף חיונית מאד עבורכם.

חניה בבניין בזמן מעבר דירה

הפרמטרים השונים שיש לבדוק בחנייה בבניין

●       כמה מקום יש? – יש בניינים אשר בהם מקצים מלכתחילה אך ורק מקום חניה אחד לכל דייר, בעוד שישי בניינים שמאפשרים לעתים יותר ממקום חניה אחד. אם יש לכם יותר מרכב אחד או שברור לכם ששנה הקרובה יהיה לכם עוד רכב, כדאי לקחת זאת בחשבון כאשר אתם מחפשים דירה חדשה.

●       הכניסה לחניון – כיום בחניונים רבים יש צורך לעבור דרך פתחים צרים יחסית, לחנות ברברס, ובקיצור – לאמץ שיטות נהיגה שאולי לא התרגלתם אליהם עד היום. כדאי לשים לב לכך, ולהתכונן לכך, או שזה בהחלט יכול להיות שיקול שלכם בבחירת מקום שבו קל יותר להיכנס לחניון.

●       גודל החניה – לכאורה, החניה הסטנדרטית בכל חניון בבניין אמורה להספיק לכם. בפועל, אם יש לכם רכב קצת יותר גדול מהמקובל, הדבר לעתים יכול להיות בעייתי – ולכן כדאי לשים לב לכך ולבדוק היטב את גודל החניון.

●       חניון בקומות – עקב מצוקת מקום, נהוג כיום שבבניינים חדשים יש חניה בקומות, כאשר אחת המכוניות מונחת על מעלית שניתן להעלות או להוריד, וכך במקומה התחתונה יש עוד רכב. שימו לב כי הרכב שלכם לא גבוה מידי, כך שאם הוא עולה למעלה – גגו לא ייהרס.

לבדוק לעומק את החניון

מכל הדברים הללו, קל ללמוד שכאשר אתם מחפשים דירה חדשה, יש לבדוק את החניון שצמוד אליה באופן מדוקדק ממש כמו שאתם בודקים את הדירה עצמה. כמובן שאם לדירה אין חניון – אפשר לצפות שהמחיר שלה יהיה נמוך באופן משמעותי.

באדיבות: אחים לוי הובלות בחיפה

• July 14, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content