עוברים דירה

נעבור את זה יחד

הובלת רהיטים לדירה חדשה

הזמן הנדרש להתאקלמות בדירה החדשה תלוי בקצב העברת הרהיטים. רהיטים מגדירים את האופי של הדירה וקובעים באיזה שלב כבר נרגיש בבית. מצד שני, הובלת רהיטים לדירה חדשה דורשת היערכות מראש ובחירה נכונה של חברת הובלות. 

טיפים להובלת רהיטים לדירה חדשה

א. התאמת השירות לסוג הרהיטים – חשוב לוודא שחברת ההובלות מסוגלת להתמודד עם כל הרהיטים שלנו. אין 

טעם לעבור לדירה חדשה בלי רהיטים מסוימים, או לסכן רהיטים מורכבים להובלה כמו ארונות פתיחה וארונות קיר. התאמת השירות לסוג הרהיטים תאפשר גם בחירה נכונה של פתרונות הובלה ותחסוך הוצאות מיותרות.

ב. בחירת סוג ההובלה – יש שתי אופציות עיקריות של הובלת רהיטים לדירה חדשה. האופציה הראשונה היא להעביר את כל הציוד ביחד ולהוביל גם את הבגדים, מכשירי החשמל והארגזים, בעוד האופציה השנייה היא לבצע הובלה בנפרד של רהיטים גדולים. האופציה השנייה מתאימה בעיקר למי שרוצה 

להוביל ארונות פתיחה, בעוד האופציה הראשונה רלוונטית לרוב בעלי הדירות ולמשפחות שלא יכולות להרשות לעצמן להתעכב עם ההובלה.

ג. תיאום תאריך ומחיר – לא כדאי להשאיר את פרטי ההובלה לרגע האחרון ועדיף לתאם מראש את כל הסעיפים הקטנים. בין היתר יש לוודא איזה תאריך פנוי עבור ההובלה ולקבוע מחיר. יש להתייחס גם לטיפ למובילים ובמידת הצורך להתמקח על העלות המקורית

ארונות פתיחה

.

כך תקבלו המלצות לפני הובלת ארונות פתיחה

צריכים להעביר לדירה החדשה ארונות פתיחה ולא מצליחים לבחור חברת הובלות מקצועית? כדאי שתאספו המלצות מחברים, בני משפחה ושכנים. קבלו כמה שיותר המלצות אובייקטיביות והשתמשו בהן על מנת לסנן בין חברות הובלות. נצלו את ההמלצה כדי לשאול על האמינות של נציגי החברה, על היכולת שלהם להתמודד עם ארונות גדולים ועל העמידה בלוח הזמנים.

המלצה היא דרך מצוינת לזהות את רמת המקצועיות של חברת הובלות עוד לפני שהיא מתחילה לספק את השירות. הקדישו לפחות כמה ימים להשוואה בין חברות ואספו מידע גם באתרי האינטרנט. כך תובילו את הרהיטים לדירה החדשה בראש שקט ותקלו על ההתאקלמות. 

ארונות פתיחה

מנהל אתר • September 27, 2016


Previous Post

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Skip to content