עוברים דירה

נעבור את זה יחד

דגשים לקראת השקעה בדירה

בעידן בו רוב ההשקעות הסולידיות בקושי מניבות רווח זעום כל שהוא, הציבור מוצא עצמו מצביע ברגליים ורוכש נכסי נדל"ן שונים בארץ וברחבי העולם כולו כאמצעי השקעה מניב. אין זה סוד כי נכסי נדל"ן נחשבים כיום להשקעה המשתלמת והמניבה ביותר. בשוק נדל"ן דינאמי בו המחירים נמצאים כל הזמן במגמת עלייה, רכישה של נכס מן הסוג הזה עשויה להניב תשואה של מאות אחוזים בתוך זמן קצר.

השקעה בדירה כבר אינה מוגבלת רק לבעלי הממון, הארגונים הגדולים במשק או החברות הבינלאומיות. כל אחד יכול להתעניין לגבי השקעה כזו ולברר על נכסי נדל"ן העולים בקנה אחד עם השאיפות והמטרות שלו. זהו אפיק השקעה סולידי בעל יתרונות רבים שאינו מחייב ידע מוקדם. מצד שני, רצוי מאוד לשמור על כללי המפתח לצורך הפקת המקסימום מהשקעה קיימת.

לגזור ולשמור: טיפים עבור השקעה בנדלן

הנה כמה טיפים המהווים את הבסיס להשקעה מוצלחת בנכסי נדל"ן מכל סוג:

השקעה בדירה ובנדלן

השקעה בדירה ובנדלן

א. הכירו את הסביבה – אל תתרשמו רק מהנכס עצמו כאשר אתם מעוניינים לבצע השקעה. בדקו את הסביבה של הנכס, אפיינו את איזור המגורים, בדקו תכניות עירוניות וודאו שאין פרטים שיכולים בעתיד להפתיע אתכם. הרכישה של נכסי נדל"ן בתור השקעה מתבצעת לטווח ארוך של מספר שנים לפחות. ככל שתאספו יותר מידע על הסביבה, כך תוכלו לחסוך עוגמת נפש.

ב. התייעצו עם אנשי מקצוע – המנעו מקבלת החלטות עצמאית ונסו להתייעץ עם כמה שיותר אנשי מקצוע. זכרו כי קשה להכיל את כל המידע על השקעה בנדלן ללא מעורבות של מומחים. התחילו בפגישה עם עורך דין, בקשו נוכחות של שמאי מקרקעין והוסיפו אנשי מקצוע אחרים בהתאם לצורך.

ג. התאזרו בסבלנות – אין סיבה לפעול בפזיזות או לרכוש נכסי נדל"ן בשל תחושה אישית בלבד. סבלנות היא הסוד של השקעה מוצלחת והיא תקפה גם בעת רכישה של דירות או בתים. לא משנה אם מדובר על השקעה ראשונה שלכם, הסבלנות היא כלי חשוב. 

בירוקרטיהמעבר דירה

• June 22, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content