עוברים דירה

נעבור את זה יחד

השימוש בבמת הרמה חשמלית ניידת במעבר דירה

במות הרמה עשו היסטוריה והביאו לנו את היכולת להרים חפצים גבוהים לגובה תוך כמה שניות ספורות. באיטיות ובזהירות פותחו במות הרמה שיכולות לעבוד גם עם מנוע חשמלי כך שניתן להשתמש בהם גם במקומות סגורים. הבמות ההרמה המשיכו את השיפור וכיום הן משמשות להרבה יותר מהרמת משא.

ההתפתחות של במות הרמה

באיזה שהיא נקודה בהיסטוריה הבינו בני האדם שהמקום עומד להיגמר והתחילו לחשוב על פתרונות. זה נוגע גם לגבי בניית בתים חדשים וזה נוגע גם לגבי אחסון, וכך התחלנו להשתמש בגובה, שהוא המימד שעד למאה האחרונה לא היינו מתעסקים איתו יותר מידי. כשמדברים על אחסון לגובה או בנייה לגובה עולה השאלה איך אפשר להגיע לשם וכך הגיעו לעולם פתרונות הרמה ייחודיים שכוללים במות הרמה. במות ההרמה הפכו להיות חשמליות כדי לאפשר לכלוך פחות בהרבה עבודה שאינה מזהמת ואז הגיעו במות ההרמה הניידות שחולשות על כל מקום אפשרי.

השימוש בבמת הרמה חשמלית ניידת 

  • במות הרמה חשמליות ניידת יכולה לסייע במקרים שבמות הרמה אחרות לא יכולות לפתור. במת הרמה חשמלית הופכת להיות חסכונית מאוד באנרגיה וההפעלה שלה פשוטה מאוד ומתבצעת באמצעות לוח בקרה שלא דורש הכשרה מסובכת מידי. הבמה יכולה להיות על גבה של משאית או של טנדר גדול כאשר השימוש בו חולש על תחומים רבים. בדרך כלל במת הרמה כזו שמשמשת לעבודה היא במת הרמה טלסקופית.
  • במת הרמה זו מיועדת למגוון שימושים ועבודות בגובה וביניהם חברת החשמל. עובדי חברת החשמל צריכים להתמודד עם עבודה בגובה באופן שגרתי ולכן באמת ההרמה נכנסת לעזר. היא יכולה לשאת עובד אחד ואפילו שניים כשמדובר על במות גדולות, וכך ניתן לתקן עמודי חשמל בבטחה.
  • במת הרמה חשמלית ניידת מתאימה גם לעוסקים בגינון. כשיש צורך לגזום עצים בגובה נכנסת הבמה לתמונה ומרימה את גוזם העצים עד לגובה הדרוש ויכולת התמרון שלו נשמרת גם בגובה על ידי לחיצת כפתור פשוטה.

גם למטרות שיפוצים ואיטום משתמשים לא מעט בבמות הרמה חשמליות ניידות. כדי לשפץ בית בנקודה מסוימת כמו למשל למטרות טיוח מחודש, איטום או צביעה, הבמה תהיה פתרון שימושי ביותר.

MilanaD • March 22, 2018


Previous Post

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Skip to content