עוברים דירה

נעבור את זה יחד

כיצד במת הרמה מסייעת לנו בהובלות?

מעוניינים להזמין שירותי הובלות מקצועיים? כדאי תמיד לשים לב, האם חברת ההובלות, משתמשת בציוד הובלה מגוון, אשר יוכל לסייע להם וגם לכם בתהליך ההובלה. לכאורה, בכדי להוביל בית, משרד או מפעל – אין שום צורך בציוד הרמה, אלא בציוד הובלה כמו משאיות, טנדרים, וכיו"ב. בפועל, יש ציוד הרמה מגוון מאד – במות הרמה, מלגזות, עגלות הרמה, ועוד מוצרים רבים – אשר יכולים לסייע מאד בתהליך ההובלה, וחשוב מאד להכיר את הציוד שיכול לעשות את ההבדל.

 

באיזה ציוד הרמה נשתמש בהובלה?

●       מלגזות – המלגזות ההידראוליות, יכולות לסייע באופן משמעותי בהובלת פריטים שונים, גם למרחקים ארוכים יחסית. המלגזות יכולות להרים פריטים imageכבדים יחסית, ולהוביל אותם בחוץ אל המשאיות ואל המשטחים השונים. כך למשל במעבר של מפעלים, ניתן לשנע את הציוד מהמפעל למשאיות ההובלה, באמצעות מלגזות.

●       במות הרמה – במת הרמה תוכל לסייע לנו באופן משמעותי בתהליך ההובלה, בעיקר כשיש צורך להוריד ציוד כבד מהגובה או להעלות אותו לגובה. בכל במת הרמה, יש מנגנון שמאפשר להרים משטח מסוים כלפי מעלה או להוריד אותו למטה לפי הצורך. על המשטח של במת הרמה אפשר להעלות ולהוריד ציוד, בליווי אדם או שניים, והכל בבטיחות מלאה, ולגבהים משתנים.

●       עגלות הרמה – עגלות ההרמה נמצאות בשימוש רחב מאד אצל חברות ההובלה. הן נראות כעגלות שינוע רגילות, אלא שיש להן מנגנון חשמלי, שמאפשר להעמיס בצורה נוחה יותר את הציוד ולהרים אותו כלפי מעלה, מה שמקל מאד על המובילים לשנע ציוד כבד ממקום למקום בחדרי המדרגות.

 

האם תמיד יש צורך בציוד הרמה?

האם בכל פעם שתפנו לחברת הובלות תצטרכו להיעזר בשירות כמו של במת הרמה או עגלות הרמה? לא בהכרח, והדבר כמובן תלוי בסוג ההובלה שאתם מחפשים. אולם, נראה כי לפחות מחצית מההובלות בישראל – נזקקות לשירותי הרמה, ולעתים אף יש צורך בסוגי ציוד שונים, שכולם מגיעים מתחום ההרמה!

• May 28, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content