עוברים דירה

נעבור את זה יחד

ביטוח מבנה

עוברים דירה? שיהיה בשעה טובה! אז רכשתם דירה חדשה, השקעתם בה את מיטב כספכם, והפכתם אותה למקום בו תמיד חלמתם לגור. הבית שלכם הוא כנראה הנכס היקר ביותר שיש בבעלותכם, כאשר אתם עובדים קשה בשבילו שנים, ומשקיעים בו סכומים נכבדים של כסף. כל ההשקעה הזו יכולה לרדת לטמיון ברגע אחד של חוסר תשומת לב, בגלל צינור מים אשר מתפוצץ וגורם לנזק בלתי הפיך, בגלל קצר חשמלי קטן אחד אשר גורם לשריפה בכל הבית, או בגלל רעידת אדמה אחת אשר יכולה להחריב את כל מה שבניתם. אם כך, למה לכם לקחת סיכונים מיותרים על נכס אשר השקעתם בו כל כך? ביטוח מבנה הוא האופציה הטובה ביותר למנוע עוגמת נפש.

פרמטרים שונים בביטוח דירה

אם אתם עוברים דירה למקום חדש, ומעוניינים לבטח את דירתם, כדאי שתקראו היטב את המדריך הבא. ביטוח דירה מורכב משני פרמטרים עיקריים:

  • ביטוח תכולה: רבים מאיתנו נוהגים למלא את הדירה בנכסים שונים כמו: מכשירי חשמל, תכשיטים יקרים, מחשבים וטאבלטים, חפצי אומנות יקרים ועוד. ביטוח תכולה מבטח את כל החפצים יקרי הערך אשר מצויים בדירתכם במקרה של גניבה. רבים נוטים לחשוב שאם חפצים היקרים מאוכסנים בבית, אזי הם מוגנים, אך זו היא טעות חמורה לחשוב כך. גם אם ביתכם ממוגן באמצעי מיגון טובים כנגד פריצות, תמיד עשוי להתעורר הסיכון, ולו הקטן ביותר, שבכל זאת תתרחש גניבה. ביטוח תכולה מבטיח כי תקבלו את ההחזר הכספי המגיע לכם בעקבות מקרה שכזה.
  • ביטוח מבנה דירהביטוח מבנה: הבית אשר בו אנו גרים אינו חסין בפני נזקים כפי שהיינו מעוניינים שיהיה, ולרוע המזל ביתנו חשוף לאסונות וסכנות, נדירים ככל שיהיו. ביטוח מבנה מבטיח הגנה למבוטח מבחינה כלכלית במקרים בהם נגרם נזק למבנה כתוצאה משריפה, פיצוץ בלון גז, רעידות אדמה, תקלות בצנרת, התמוטטות של המבנה או חלקים ממנו ועוד. ביטוח זה מכסה למעשה כל נזק אשר ייגרם לחלקים השונים במבנה בו אתם גרים (דלתות, גג, תקרה, חלונות, רצפה, קירות ועוד), וגם לחלקים אשר צמודים אל המבנה כמו מרפסות, שערים וגדרות, אינסטלציה וצנרת ועוד.

מדוע חשוב לעשות ביטוח מבנה?

כאשר אתם עוברים דירה לביתכם החדש אל תהיו שאננים ותגידו “לי זה לא יקרה”. אסונות ונזקים עשויים להיות מאוד בלתי צפויים, וכואב מאוד לאבד את כל מה שעמלתם בשבילו במשך שנים, מבלי שיש לכם שליטה על כך. נוסף על כך, ללא ביטוח מבנה וללא ביטוח תכולה, יהיה לכם קשה מאוד להתחיל את חייכם מאפס, במידה וחלילה כל רכושכם יינזק.

קחו אחריות

חשוב מאוד לקחת את האחרות לידיים, לא להיות שאננים, ולהחליט לבטח את הדירה בהקדם האפשרי. בדקו הצעות שונות מחברות ביטוח שונות, ובחרו בהצעה המשתלמת ביותר בעבורכם. בטחו את המבנה ואת תכולתו, ותוכלו להיות רגועים.

ביטוח מבנה

מנהל אתר • January 16, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content