עוברים דירה

נעבור את זה יחד

ניקיון בתים לאחר מעבר לדירה חדשה

8 טיפים שימושיים לניקיון בתים לאחר מעבר לדירה חדשה

עוברים דירה? מזל טוב! רגע לפני שאתם מסיימים לפרוק את הציוד והארגזים, הנה 8 טיפים שימושיים שיעזרו לכם להגיע לרמת היגיינה של חברת ניקיון

1. המתינו עם הפריקה או רכזו את הארגזים בחדר אחד

יש שתי אופציות לבצע ניקיון לאחר מעבר לדירה חדשה. אופציה אחת היא להמתין עם ההובלה והפריקה ולבצע את הניקיון לפני שמגיעים המובילים, בעוד האופציה השנייה היא לעשות זאת אחרי ההובלה ותוך כדי ריכוז הארגזים בחדר אחד. בדקו איזו אופציה עולה בקנה אחד עם לוח הזמנים שלכם וקבעו סדר עדיפויות.

2. רכשו מראש ציוד וחומרי ניקיון

אל תחכו ליום המעבר כדי לרכוש את הציוד והחומרים הדרושים עבור הניקיון. רק לחברת ניקיון יש ציוד זמין מן הסוג הזה ולכם אין פריבילגיה דומה, לכן כדאי שתקנו את הכל מראש ובצורה מסודרת.

3. בחרו היטב את חומרי הניקיון

המטרה של ניקיון בתים לאחר מעבר לדירה חדשה היא להקל על האכלוס ולחזור לשגרה מהר ככל האפשר. על מנת להשיג את המטרה הזו תצטרכו לבחור היטב את חומרי הניקיון ולתת עדיפות לחומרים איכותיים ובטוחים.

4. בקשו עזרה מחברים ובני משפחה

מעבר דירה הוא לא הזמן המתאים להתבייש. בקשו עזרה בניקיון מחברים, בני משפחה או אפילו שכנים ותחסכו לעצמכם הרבה עוגמת נפש. בנוסף, תמיד תוכלו לקבל הצעת מחיר מחברת ניקיון ולבדוק האם שווה לקבל את שירותיה במקום להתאמץ.

5. התחילו מהחדרים החשובים

בסופו של דבר תצטרכו לנקות את כל הבית, אבל תוכלו להתחיל עם החדרים החשובים כדי לקצר את לוח הזמנים. נקו קודם כל את הסלון והמטבח, המשיכו לחדר המקלחת והשירותים וסיימו בחדר השינה. במידה ויש בדירה החדשה חצר או מרפסת, שמרו את הניקיון שלהם לסוף.

6. קחו יום חופש מהעבודה

תהליך המעבר כרוך בלא מעט הוצאות כספיות וימי חופש, אבל אל תוותרו על עוד יום אחד לטובת הניקיון. כך תוכלו לרכז את כל המשימות ולסיים אותן בפעם אחת. אל תדחו כלום וזכרו שמה שלא נעשה בהתחלה כבר לא יתבצע לעולם.

7. השקיעו בניקיון פנימי

אל תסתפקו בניקיון כללי וחיצוני בלבד. אחרי שתטאטאו את הבית ותשאבו את האבק שהדיירים לפניכם השאירו, השקיעו בניקיון פנימי בארונות, במכשירי החשמל, בפרופילים בתקרה ועוד.

8. שמרו על אנרגיות!

התייחסו לנושא הניקיון בתור חלק בלתי נפרד מהמעבר. שמרו על אנרגיות חיוביות ועל סבלנות ונסו ליהנות מהתהליך.

לסיכום, מעבר דירה מגיע לשיאו עם העברה של הציוד ופריקתו בבית החדש. יחד עם זאת, לא כדאי לחזור לשגרה לפני שמנצלים את היתרונות של חברת ניקיון: צרו קשר עם המומחים של מעוז אחזקה ניקיון ושרותים בע"מ ונתאם מולכם שירות מקצועי ברמה שלא הכרתם.

ניקיון בתיםניקיון בתים לאחר מעבר

• October 22, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content