עוברים דירה

נעבור את זה יחד

הובלת דירה

מה עושים לאחר הובלת הדירה?

מעבר לדירה חדשה הוא שיאו של תהליך מרגש הטומן בחובו המון הפתעות. יחד עם זאת, יש להביא בחשבון את תקופת ההסתגלות לבית ואת ההתמודדות עם השלכות המעבר. מיד לאחר הובלת דירה נדרשים הלקוחות להתייחס בעיקר לפריקה של הציוד.

בנוסף, כדאי להקפיד על הצעדים הבאים כדי להבטיח התאקלמות מהירה:


בדיקה כללית ולפי רשימת פריטים וציוד – יש מקרים בהם חלק מהציוד נשכח בתוך משאית ההובלה. אין סיבה לחכות לרגע האחרון וכדאי לבדוק כבר במהלך ההובלה שהכל מגיע לדירה החדשה. רשימה מסודרת של הפריטים יכולה לעזור בכך ודגש משמעותי כדאי לשים על תקינות הרהיטים, על מוצרי החשמל ועל חפצים רגישים.


מצב הבית – חברת הובלה לא מקצועית מהווה סיכון עבור הבית. בדקו שאין שריטות על הקירות, פגיעות במערכות חשובות או נזקים בלתי הפיכים. זכרו כי האחריות מוטלת על חברת ההובלה כל עוד המובילים נמצאים בבית ולכן הקדימו לבצע בדיקות אלו.


פיזור ארגזים וקרטונים – מומלץ לנצל את השירות של חברת הובלה על מנת לפזר את הארגזים והקרטונים ברחבי הבית. כך ניתן לחסוך את כאבי הגב ולהתחיל מוקדם בעבודות הפריקה.

הובלת דירה

טיפים לפריקה מוצלחת של הציוד


המשימה העיקרית של דיירי הבית לאחר ההובלה היא פריקה מסודרת של החפצים, הרהיטים והציוד. את הפריקה כדאי להתחיל בחדרים החיוניים כגון סלון, שירותים וחדרי שינה. לאחר מכן ניתן לעבור לשאר החדרים בבית, למרפסת או לגינה. 


כדאי לסיים עם הפריקה מוקדם ככל האפשר ולא לדחות. זכרו כי פריקה שאינה מבוצעת בימים שלאחר ההובלה צפויה להידחות לתקופה ארוכה ולעיתים אפילו לא להתבצע בכלל. נסו לבקש עזרה מחברים, בני משפחה או שכנים. התייחסו אל הפריקה כחלק מהמעבר ורק כשהיא מסתיימת תוכלו ליהנות מהבית החדש.

שיהיה בהצלחה !

 

אחרי מעבר דירהמעבר דירהפריקת ארגזים

• August 21, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content