עוברים דירה

נעבור את זה יחד

בידוד אקוסטי בבית החדש

בידוד אקוסטי בדירה החדשה – היתרונות

אין זה סוד כי דירה חדשה היא הזדמנות מצוינת לשפר את איכות החיים בצורה הטובה ביותר. כיום קל מאוד לעשות זאת באמצעות פתרונות בידוד אקוסטי ייחודיים, המבטיחים ניצול יעיל של המרחב והחלל. יתרה על כך, בידוד אקוסטי משפר את ערך הנכס של דירות חדשות ומעמיד אותן בשורה אחת עם הנכסים המניבים והמצליחים ביותר בשוק הנדל”ן.

היתרון הגדול ביותר של בידוד אקוסטי בדירה החדשה הוא ללא כל צל של ספק שמירה על השקט באמצעות מניעת כניסת רעשים שונים מבחוץ. הבידוד אידיאלי עבור הכנת חדרי שינה של ילדים ותינוקות, הוא מתאים לדירות חדשות אשר נמצאות באיזורים צפופים במרכזי הערים, והוא יכול גם לשפר דירות חזיתיות. במילים אחרות, לא צריכים לוותר על החלום של דירה שקטה או להוסיף מאות אלפי שקלים על דירה עורפית לצורך הענין. אפשר פשוט להיכנס אל דירה חדשה ולהוסיף את חומרי הבידוד הרלוונטיים עבור אופי הקירות וסוג המגורים.

רעש, הדים ונגישות

יש עוד כמה יתרונות שניתן להשיג באמצעות בידוד אקוסטי בדירה החדשה, ואלו הם:

א. מניעת מטרד רעש לשכנים – זה לא סוד, כי דירות חדשות נבנות כיום בצפיפות מסוימת במטרה לחסוך בשטחי מקרקעין. הדרך הטובה ביותר למנוע מטרדי רעש לשכנים גם בדירות חדשות היא פשוט מאד להקפיד על בידוד מלא הן מבחינה אקוסטית והן מן הבחינה התרמית.בידוד אקוסטי בבית החדש

ב. מניעת הד – בדירה ללא בידוד קל מן הסתם יותר לשמוע את ההד בין חדרי השינה, הסלון או המטבח. הבידוד האקוסטי מקטין את ההד בתוך חלל אחד, ובמקביל הוא מקטין גם את מעבר אנרגיית הקול בין שני חללים שונים.

ג. נגישות בנייה – בידוד בדירות חדשות מנגיש אותן אל אנשים עם לקויות שמיעה או ריכוז מטבע הדברים. מבחינת הקבלן זה הוא בהחלט יתרון משמעותי, אך גם לקוחות הקצה צריכים לקחת זאת בחשבון טרם רכישת הנכס בו מדובר.

לסיכום, יש הרבה יתרונות לבידוד אקוסטי בדירה החדשה, וכמובן מומלץ לנצל אותם עוד לפני המעבר.

• March 5, 2014


Previous Post

Next Post

Skip to content