עוברים דירה

נעבור את זה יחד

איך להעביר את הפרגולה לדירה החדשה

אם אתם קשורים לפרגולה שלכם קשר שאין עליו עוררין, אולי במקום להתבאס על זה שאתם עוברים בלעדיה פשוט תיקחו יוזמה ותפרקו אותה. אפשר לקחת אותה עמכם אך יש מספר כללים שתצטרכו לזכור.

איך להעביר את הפרגולה לדירה החדשה?

המשימה אמנם נראית לכם לא כל כך פשוטה ובצדק, לא מדובר על דבר שגרתי, אך במידה ואתם מעוניינים בפרגולה שלכם גם בדירה החדשה אתם תיהנו מהרבה יתרונות. ראשית, אם אתם קשורים אליה אתם יכולים ליהנות ממנה גם בערך האישי וכמובן שתחסכו גם בכל מה שקשור לעלויות, כי עדיין מדובר על עלויות הרבה פחות גבוהות מרכישת פרגולה חדשה. חוץ מזה, זו גם הזדמנות לחדש אותה כי צביעת פרגולות או ניקיון מאסיבי תורמים לה מאוד. עכשיו נשאר רק להבין איך מעבירים אותה בפועל.

כל השלבים בדרך לבית החדש

  • השלב הראשון כצפוי יהיה הפירוק שלה. הפירוק חייב להתבצע באופן מחושב ועם מספיק אנשים שיהיו שם לעזר. אל תפרקו אותה ובכלל אל תעברו את התהליך אם אין מספיק כוח אדם שיעזור לכם כי מדובר על קורות כבדות במיוחד ואי אפשר לעשות את התהליך לבד, כאשר גם כשזה נראה לכם אפשרי זה מאוד מסוכן ומלבד פגיעה בפרגולה עצמה, אתם יכולים להינזק.
  • אחרי שפירקתם את הגג, רק אז אתם מפרקים את הקורות עצמן. חשוב להתחיל מהחלקים הגדולים ורק אז את הקטנים ולנקוט משנה זהירות כי אם קורה אחת תיפול לכם על הראש לא תצטרכו משאית אלא אמבולנס.
  • אחרי שפירקתם את הקורות חשוב לארוז אותן היטב בנייר פצפצים ונייר דבק מסביבן כאשר מומלץ לאגד אותם יחדיו.

מה עושים כשמגיעים לבית החדש?

אחרי שהגעתם לבית החדש תתחילו להרכיב אותן בדיוק באותו תהליך שפירקתם אותם. קודם כל את העמודים ולאחר מכן את הגג. במידה ואתם רוצים להקנות לפרגולה מראה חדש אחרי כל מה שהיא עברה, צביעת פרגולות זו אחלה דרך להתחיל את החיים בבית החדש באווירה מחודשת ומבריקה.

המאמר באדיבות ברנשטיין פרגולות ברמת אשכול

MilanaD • January 31, 2018


Previous Post

Next Post

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *

Skip to content